Uutiset

6.12.2018Vuoden 2019 veneilykurssit varattavissa PaVe.fi-sivustolta 13.12.2018 klo 9 alkaenLue lisää »

Tiedotuksia

Vuokraamme kerhotaloa myös kerhoon kuulumattomille.

Ota yhteyttä:
- Antti Virtanen p. 0400 137423, avirta49(a)welho.com

https://kotisivukone.fi/files/lauttasaarenveneilijat.kotisivukone.com/tiedostot/pave_esite_2015_netti.pdf

Toimihenkilöt

Johtokunta    
   
Kommodori,puheenjohtaja Juha Rintanen 050 353 9724
Varapuheenjohtaja, kerhotalon isännöitsijä Olavi Pusila 040 5261416 
Satamakapteeni,   jäsen- ja venepaikka-asiat Thomas Åberg

040 515 7677

lvry@lauttasaarenveneilijat.fi

Taloushallinto, kerhotalon vuokraus Antti Virtanen

0400 137423

avirta49@welho.com

Johtokunnan jäsen/sihteeri Ilkka Nousiainen 040 7434018
Johtokunnan jäsen Tomi Timonen 045 696 6500
Johtokunnan jäsen, iLOQ-avaimet Anssi Järvenpää

040 5449489

anssi.jarvenpaa@live.com

Johtokunnan jäsen, Saaren isäntä Marko Salonen

0440 864 154, 
jsmsalonen@gmail.com

     
Toiminnantarkastajat Pertti Mononen  
  Jouko Leikkola  
     
Varatoiminnantarkastajat Markku Ojamo  
  Raimo Suokari  
     
Katsastustoimikunta  
jäsenet

Ahlsved, Vesa

Haanpuu, Jarko
Lappalainen, Kari
Lauro, Juha
Liusvaara, Timo
Nousiainen, Ilkka
Pohjolainen, Pauli
Rintanen, Juha
Salonen, Marko
Sippola, Jussi

040 187 6753

0400 498 267
0400 463 382
0400 596 526

040 743 4018
050 388 1098
050 353 9724
044 086 4154
045-3181813

v.ahlsved@gmail.com

jarko.haanpuu@gmail.com
kari.lappalainen@onninen.com
juha.lauro@gmail.com

ilkka.nousiainen@kone.com
pauli.pohjolainen@gmail.com
juha.rintanen24@gmail.com
jsmsalonen@gmail.com
jussi.sippola@flynorra.com

Vartiotarkastajat

Juha Rintanen