Tiedotuksia

Venepaikka ja jäsenasiat:
Juha Kandolin p. 040 760 0722

Vuokraamme kerhotaloa myös kerhoon kuulumattomille.
Ota yhteyttä:
- Tommy Blomqvist
+358 405 8110 94, troblomqvist@live.com

Yhteystiedot

Hallituksen jäsenet    
   
Kommodori,puheenjohtaja Juha Rintanen 050 353 9724
Varapuheenjohtaja, kerhotalon isännöitsijä Jussi Sippola 045 318 1813 
Satamakapteeni,   jäsen- ja venepaikka-asiat, talvitelakointi Juha Kandolin

040-7600722

Taloushallinto Antti Virtanen

0400 137423

avirta49@welho.com

Johtokunnan jäsen/sihteeri Ilkka Nousiainen 040 7434018
Johtokunnan jäsen/kameravalvonta Tomi Timonen 045 696 6500
Johtokunnan jäsen, iLOQ-avaimet, koulutuspäällikkö Anssi Järvenpää

040 5449489

anssi.i.jarvenpaa@gmail.com

Johtokunnan jäsen Olavi Pusila 0400 903 143
Johtokunnan jäsen, Saaren isäntä Marko Salonen

050 5499488
jsmsalonen@gmail.com

Johtokunnan jäsen, IT vastaava Pietari Pöntinen

050 3780324
lvry@lauttasaarenveneilijat.fi

     
Toiminnantarkastajat Pekka Nieminen  
  Jouko Leikkola  
     
Varatoiminnantarkastajat Kim Bergman  
  Raimo Suokari  
     
Juhlatoimikunnan vetäjä Eeva Pusila
Katsastustoimikunta  
Timo Liusvaara, katsastuspäällikkö lvry@lauttasaarenveneilijat.fi

Vesa Ahlsved
Jarko Haanpuu
Kari Lappalainen
Juha Lauro
Ilkka Nousiainen
Pauli Pohjolainen
Juha Rintanen
Marko Salonen
Jussi Sippola

040 187 6753
0400 498 267
0400 463 382
0400 596 526
040 743 4018
050 388 1098
050 353 9724
050 5499488
045-3181813

v.ahlsved@gmail.com
jarko.haanpuu@gmail.com
kari.lappalainen@onninen.com
juha.lauro@gmail.com
ilkka.nousiainen@kone.com
pauli.pohjolainen@gmail.com
juha.rintanen24@gmail.com
jsmsalonen@gmail.com
jussi.sippola@flynorra.com

Vartiotarkastajat

Juha Rintanen,
Marko Streng,
Kim Bergman